Андрій Хлівнюк, лідер гурту

Андрій Хлівнюк, лідер гурту "Бумбокс", показав, наскільки війна сильно змінила його.

Почавши захищати Україну в самому початку повномасштабної війни, український музикант і фронтмен групи “Бумбокс” — Андрій Хлівнюк — показав, наскільки відбулися зміни в його житті через війну. Він бере участь у захисті України на фронті та активно займається благодійністю.

У своєму Instagram Хлівнюк опублікував нове фото. На ньому він позує у військовій формі, ймовірно, під час навчань або на передовій. “16 місяців бігу за існуванням української нації та держави! Честь знати справжніх! Вічна пам’ять загиблим за майбутнє дітей в європейській родині гідних людей! Рядовий Хлівнюк Андрій Володимирович”, — написав музикант.

Очевидно, що артист зазнав змін. Раніше він не виглядав так виснаженим. Однак Хлівнюк отримав чимало підтримки від шанувальників. Вони пишуть, що їм дуже подобається його нове фото. Також коментатори зауважили: • “І ми всі за час війни так посивіли” • “Ми не титани, ми люди. З нами Бог і такі вірні сини України, як ви” • “Дякую кожному, хто на полі, пам’ятаю всіх, хто назавжди в шеренгах, молюся за кожного”.

Як виглядав Хлівнюк до війни – фото Раніше артист активно гастролював. Його група “Бумбокс” випускала нові хіти, музиканти виступали на концертах. Під час виступів Хлівнюк часто посміхався і виглядав щасливим.

Що робить Хлівнюк на фронті На початку повномасштабної війни Росії проти України Хлівнюк приєднався до лав територіальної оборони. У березні 2022 року артист закликав окупантів залишити наші території, щоб не втратити можливість повернутися додому живими. Під час ворожих обстрілів Хлівнюк отримав поранення. Обломок пошкодив обличчя артиста, проте він все одно продовжив захищати Україну і повернувся до тероборони після лікарні. У травні 2022 року стало відомо, що Хлівнюк поїхав воювати на схід України. Артист керує ударними дронами.

Upcoming Events

Бумбокс у Братиславi On sale

Бумбокс у Братиславi

18 Oct 2024
20:00
Majestic Music Club
Bratislava
Buy Tickets
Бумбокс у Цюриху On sale

Бумбокс у Цюриху

20 Oct 2024
20:00
Theater Spirgarten
Zurich
Buy Tickets
Бумбокс у Парижi On sale

Бумбокс у Парижi

23 Oct 2024
20:00
Cabaret Sauvage
Paris
Buy Tickets
shopping_cart Your tickets: 0
close

Your chosen tickets