Як учасники потрапили до гурту

Як учасники потрапили до гурту "Вар`яти"

Незмінний лідер та ідейний натхненник першого українського гумор-шоу Сергій Притула відкриває завісу того, хто та як відбирає жарти, а також як учасники потрапили до групи.

Притула завжди перший читає та редагує жарти команди.

«Хлопці раз або двічі на день присилають мені листи з номерами, жартами, піснями та монологами. Я редагую, щось на смітник, щось відправляю назад для доопрацювання. Хоча декілька років тому я дізнався, що забракований мною матеріал, як виявилося не пропадає. Хлопці ним торгують. Перепродають ці жарти іншим гумористичним проектам. Я довго реготав».

Також Сергій розповідає як він вибирав учасників проекту «Вар’яти».

«Я відбирав їх з лінійкою в руках, міряв IQ. Насправді, для мене були важливі бажання людини та його можливості. Якщо людина – хороший актор й сам пише, це, в принципі, претендент на участь у шоу автоматично. Однак, є випадки, наприклад, як Кот із Чернівців. Він – класний, харизматичний, крутий, геніальний пародист. Але Кот сам не пише. Під нього потрібно писати.

Але це ніяк не зменшує його заслуги перед групою в цілому. Якщо не можеш сам писати, зате ти геніально граєш, то також для тебе є тут місце. Або ж навпаки, не можеш грати, але класно пишеш матеріал, то тобі також знайдеться місце в рядах авторів програми».

Upcoming Events

Бумбокс у Братиславi On sale

Бумбокс у Братиславi

18 Oct 2024
20:00
Majestic Music Club
Bratislava
Buy Tickets
Бумбокс у Цюриху On sale

Бумбокс у Цюриху

20 Oct 2024
20:00
Theater Spirgarten
Zurich
Buy Tickets
Бумбокс у Парижi On sale

Бумбокс у Парижi

23 Oct 2024
20:00
Cabaret Sauvage
Paris
Buy Tickets
shopping_cart Your tickets: 0
close

Your chosen tickets