Знайомтесь, Володимир Жогло, наш добрий Жошка

Знайомтесь, Володимир Жогло, наш добрий Жошка

«Знайомтесь, Володимир Жогло, наш добрий Жошка, якого я ще знав до того, як він набрав зайвих 20 кг краси» – так Сергій Притула, представляє свого товариша та незмінного актора Вар’яти-шоу.

Товариші по сцені, а також прихильники таланту Володимира відмічають не тільки його статуру, яку не можна не помітити, а й непідробну та природну щирість. Жошка – яскравий персонаж, який не боїться бути смішним, а також часто жартує про себе.

Відомо, що він любить музику, а спорт відсутній у його житті взагалі, бо на його думку відпочинок не повинен напружувати. Також Володимир Жогло полюбляє борщ (червоний або зелений, залежно від настрою та пори року), свячену воду, лікеро-горілчані напої в різних кількостях (також залежно від настрою та пори року).

У нього немає домашніх улюбленців, бо він вважає, що тримати тварин у неволі – це гріх. Та мріє побачити пра-пра-пра-правнуків.

Ось такий він щирий та незабутній актор першого українського гумор-шоу Вар’яти, який разом з Сергієм Притулой та іншими яскравими учасниками колективу готов подарувати Вам гарний настрій та море незабутніх емоцій.

Upcoming Events

Бумбокс у Братиславi On sale

Бумбокс у Братиславi

18 Oct 2024
20:00
Majestic Music Club
Bratislava
Buy Tickets
Бумбокс у Цюриху On sale

Бумбокс у Цюриху

20 Oct 2024
20:00
Theater Spirgarten
Zurich
Buy Tickets
Бумбокс у Парижi On sale

Бумбокс у Парижi

23 Oct 2024
20:00
Cabaret Sauvage
Paris
Buy Tickets
shopping_cart Your tickets: 0
close

Your chosen tickets