Віталій Тильний – це посмішка першого українського гумор-шоу Вар’яти

Віталій Тильний – це посмішка першого українського гумор-шоу Вар’яти

Віталій Тильний – це посмішка першого українського гумор-шоу Вар’яти, та ще він заядлий рибалка та поціновувач фільмів жахів, особливо по ночам. Цей кремезний чоловік зі зростом у 175 см та вагою у 95 кг вміє з легкістю ставати з ніг на місток, а от повернутися назад – ні.

Віталій любить активний відпочинок зі своєю сім’єю, особливо після турів команди, бо за цей час він набирає до 8 кг у вазі. За вихідний день він може переробити мільйон справ та любить готувати, особливо сніданки своїй дружині.

Окрім участі у проекті, Тильний обожнює рибалити. Як говорить про себе учасник гумор-шоу: «Дуже люблю риболовлю. Особливо на хижака – великого і маленького. Мої снасті коштують стільки, що можна купити річний запас риби – 1500$!».

Віталій Тильний про свою команду: ««Вар’яти» – мій улюблений проект. Вірю в нього і люблю всіх його учасників. У нас найздоровійший мікроклімат у колективі!».

Віталій Тильний завжди бере на зйомку свій хороший настрій, мріє заробити на БМВ Х5 та об’їхати на ньому всю Європу.

Запршуємо всiх на першие україномовне гумор-шоу “Вар’яти” в Лононi 28 Квiтня: https://eventfirst.eu/events/varjaty-2018/

Upcoming Events

Бумбокс у Братиславi On sale

Бумбокс у Братиславi

18 Oct 2024
20:00
Majestic Music Club
Bratislava
Buy Tickets
Бумбокс у Цюриху On sale

Бумбокс у Цюриху

20 Oct 2024
20:00
Theater Spirgarten
Zurich
Buy Tickets
Бумбокс у Парижi On sale

Бумбокс у Парижi

23 Oct 2024
20:00
Cabaret Sauvage
Paris
Buy Tickets
shopping_cart Your tickets: 0
close

Your chosen tickets